bu kış şapkasız çıkmayın!!!

23 Eylül 2011 Cuma

2011-2012 kış koleksiyonlarında her başın üstünde şapka vardı:)her markanın her tasarımcının tercih ettigi aksesuardı şapka,hermes,marc jacobs,john galliano,dior,dolge& gabbana,louis vuitton,vivienne westwood,oscar dela renta başlıca isimlerden birkaçı...bence bu kış mazhar alansonu hatırlayın ve 'şapkasız çıkmam abi'diyin...geniş bir yelpaze sizi bekliyor şapka konusunda çünkü 1920lerden 2000 lere kadar farklı dönemlerin şapkaları şaha kalkmış vaziyette,istediginz yada sevdiginiz dönemi bulun ve başınıza geçirin bu kadar...:)


loubutin'in kitabı yazıldı!


Ünlü tasarımcı Christian Loubutin hakkında yapılan ilk kitap hazır. Tasarımcının ikonik stilinin, ilham perilerinin ve kişisel arşivinden özel fotoğrafların yer aldığı kitap Rizzoli'den çıkıyor.

"Benim meslek hayatımın 20. yılına denk gelmesi muhteşem oldu," diyen Loubutin'in tasarımlaırnı Philippe Garcia fotoğrafladı. Tasarımcı "Kitap için kendi arşivime girdiğimde ne kadar çok fotoğraf ve eskiz olduğuna kendim bile inanamadım" diyor.

Christian Louboutin adlı hardcover kitapta tasarımcının David Lynch'le yaptıkları işbirliğinden Kristen Scott Thomas, Mika ve Dita von Teese ile olan arkadaşlığına, Chanel'den Yves Saint Laurent'a tüm erken dönem çalışmalarına, Paris ve Mısır'daki evlerinden markasının uluslararası hale geliş öyküsüne kadar her şey anlatılıyor.


Toplam altı bölümden oluşan kitap, 5 ekimden itibaren satın alınabilirr..
*vogue comdan alıntıdır..

kahvenizi nasıl giyersiniz???

Starbucks, Amerikan Moda Tasarımcıları Derneği (CFDA) ile işbirliği yaptı ve üç başarılı tasarımcı, Alexander Wang, Billy Reid ve Sophie Theallet'den özel birer tişört tasarlamalarını istedi.

Zincir kahve markası için yaptıkları tasarımlarda farklı bakış açısı geliştiren tasarımcıların limitli üretim tişörtleri ön siparişle satışa çıktı. Tıklayın.

Tanesi 85 Dolar olan bu tişörtlerden sizin favoriniz hangisi?*vogue.com/blog dan alıntıdır...

dolge&gabbana 2012 ilkbahar yaz!

kış daha çıkmadan gelecek yazın modasını görebilmek harika bişe...dolge&gabbanayla başlamak istedim yaz modasına,şu şıra fazlasıyla hoşuuma gidiyor d&g kolleksiyonları..koleksiyonda eşarptan bluzlar,elbiseler,şortlar var...koleksiyon eşarplardan oluşturulmuş ama hiç bi kadar başarılısını görmemiştim desen konusunda gayet başarılılar ve yine yaz rengarek,ipekler,pembeler,şotlar göbegi açıkta bırakan bluzlerle gelecek ve pantolonların birazda olsa belden düşecegi sinyalini aldım benfollowers:)

Bu Blogda Ara